1. Domov
  2. Aktuálne
  3. Aktivity vedenia ministerstva

Aktivity vedenia ministerstva

Pracovný program vedenia ministerstva

5.
júna
Štátna tajomníčka Ingrid Brocková
Pracovný obed na pozvanie veľvyslanca Kórejskej republiky
5.
júna
Štátna tajomníčka Ingrid Brocková
Recepcia pri príležitosti štátneho sviatku Švédska a predsedníctva Rady EÚ
6.
júna
Štátna tajomníčka Ingrid Brocková
Rozhovor pre Startitup
6.
júna
Minister Miroslav Wlachovský
Účasť na stretnutí PV SR s GT NATO
7.
júna
Štátna tajomníčka Ingrid Brocková
Francúzsko / Paríž - Ministerské zasadnutie Rady OECD
7.
júna
Minister Miroslav Wlachovský
Bilaterálne rokovanie s ministrom zahraničných vecí Azerbajdžanu
7.
júna
Minister Miroslav Wlachovský
Rokovanie vlády SR
8.
júna
Štátna tajomníčka Ingrid Brocková
Francúzsko / Paríž - Ministerské zasadnutie Rady OECD
8.
júna
Minister Miroslav Wlachovský
Prijatie - T.Ribeiro, predstaviteľka OBSE pre slobodu médií
9.
júna
Štátna tajomníčka Ingrid Brocková
Účasť na podujatí Eximbanky - Exportný klub


Aktuálne

08.06.2023

Štátna tajomníčka Ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky Ingrid Brocková sa 7. a 8. júna 2023 zúčastnila na parížskom zasadnutí Rady Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD) na ministerskej úrovni. Ministerky a ministri sa venovali budúcej rekonštrukcii Ukrajiny, ekonomickej odolnosti s dôrazom na silnejší rast či inovatívnym technológiám s nulovými emisiami.

07.06.2023 Azerbajdžan

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Miroslav Wlachovský prijal 7. júna 2023 v Bratislave ministra zahraničných vecí Azerbajdžanskej republiky Džejhuna Bajramova, ktorý je na oficiálnej návšteve Slovenska. Partneri rokovali o možnostiach ďalšieho posilňovania vzťahov a rozvoja bilaterálnej spolupráce, a to najmä v ekonomickej či energetickej oblasti.

07.06.2023 Ukrajina

Štátna tajomníčka Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Ingrid Brocková sa 7. – 8. júna 2023 zúčastní na ministerskom zasadnutí Rady Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD) v Paríži.

05.06.2023 Česko

Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Peter Mišík navštívil 5. júna 2023 Českú republiku

01.06.2023

Štátna tajomníčka Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Ingrid Brocková privítala 1. júna 2023 v Bratislave zahraničné veľvyslankyne a veľvyslancov na 27. Inovačnom dni. Hosťom sa predstavila spoločnosť Photoneo s technológiami autonómnych robotických riešení s vlastným 3D farebným videním.

01.06.2023

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Miroslav Wlachovský sa zúčastnil na dvojdňovom neformálnom ministerskom stretnutí Severoatlantickej aliancie (NATO) v nórskom Osle, ktoré sa skončilo 1. júna 2023.

01.06.2023

Štátna tajomníčka Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Ingrid Brocková sa 1. júna 2023 v Bratislave stretla s Philippom Corim, zastupujúcim regionálnym riaditeľom UNICEF pre Európu a Strednú Áziu. Rozprávali sa o spolupráci s UNICEF-om v kontexte prílevu utečencov z Ukrajiny na Slovensko.

31.05.2023

Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Peter Mišík bilaterálne rokoval 31. mája 2023 v Bratislave so štátnou tajomníčkou pre európske záležitosti francúzskeho ministerstva pre Európu a zahraničné veci Laurence Boone.

31.05.2023 Peru

Štátna tajomníčka Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Ingrid Brocková rokovala 31. mája 2023 v Bratislave s námestníkom peruánskeho ministra zahraničných vecí Ignaciom Higuerasom Harem. Témou ich rokovania boli rozvoj vzájomných vzťahov i ruská agresia proti Ukrajine.

31.05.2023

Štátna tajomníčka Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Ingrid Brocková vystúpila 30. mája 2023 v Bratislave s príhovorom na slovensko-kórejskom podnikateľskom fóre.